Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Roza Lati vjen me një pamje elegant dhe provokative.
Prezantuesja e emisionit ‘Why Not’, së fundi, u shfaq me një fustan te zi, ku vë ne pah dekoltenë e saj, shkruan GazetaBlic.
Ndjekësit e zjarrtë të saj nuk kanë hezituar të lënë një sërë komentesh pozitive për dukjen e saj të bukur dhe tërheqëse.
Më poshtë, do të gjeni fotot:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *