Para pak minutave ka ndërruar jetë Ismet Peja.

Zemra e tij pushoi në orët e para të mëngjesit të sotëm, shkruan nzoom.biz.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij Visar Peja.

n’ZOOM kishte mësuar që Z. Ismet ishte në gjendje të rëndë shëndetësore tash e 2 javë dhe se vdekja e tij ishte e ditur se do jetë pranë familjes së madhe Peja.

Përndryshe, këngëtari vdiq në moshën 83 vjeçare, 4 vite pasi e humbi gruan.

Ismet Peja la pas vetës bagazh artistik që s’do harrohet asnjëherë. /nzoom.biz/


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *