Reperi shqiptar, Stresi ka disa ditë që po kërkohet nga Policia Shqiptare. Arkimed Lushajt ka qenë pjesë e protestave të dhunshme javën që lamë pas në Shqipëri.

I kërkuar nga drejtësia shqiptare, Stresi ndodhet në arrati nga ku ka lëshuar disa mesazhe kundër pushtetit të Edi Ramës.

Ai sapo ka i ka publikuar kryeministrit Rama një foto nudo nga e kaluara.

“Kryeministri i atyre që e duan dhe votojnë” shkruan Stresi në postim.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *