Marina Vjollca eshte nje nga moderatoret me te dashura te skenes shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet e kuruar deri ne detaje.

Qe ne fillimet e karrieres se saj ajo ka ditur te beje per vete publikun me embelsine e saj.

Pas dy vitesh shkeputjesh, Marina po drejton emisionin me te ri ‘Klanifornia’.

Perpos angazhimeve te shumta, ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan per ndjekesit momente nga jeta e saj private apo profesionale.

Se fundmi ajo ka publikuar ne ‘Instastory’ disa video ku shfaqet macja e saj. ‘Ja nje llastice e vogel’, shkruan ajo ne krah te videos ku ne sy bien edhe disa nga ambientet e shtepise.

Nje shtepi e arreduar me shume klas me divane dhe kolltuke me dizanje shume te vecanta.

Cdo gje duket e kuruar deri ne detaje dhe plot shije!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *