Pas publikimit të fotografisë në shtrat me Anën, konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli ka marrë vëmendje me një fotografi tjetër, shkruan Express.

Ai është kapur mat me modelen e njohur, Serena Sula. Ata shihen duke biseduar në një lokal, derisa janë të ulur shumë pranë njëri-tjetrit.

Ndryshe, Arjoni ka qenë një prej konkurrentëve më të komentuar javën e fundit. Gjithë kjo pasi publikoi një fotografi nga shtrati me Anën, konkurrenten tjetër të “Për’puthen”.

Pas këtij veprimi të tij, produksioni ka hapur një sondazh për atë se a duhet të përjashtohet Arjoni nga emisioni, dhe në bazë të rezultatit të këtij sondazhi do të merr vendim edhe produksioni.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *