Fjolla Morina ka qenë ndër kryetemat e faqeve rozë gjatë këtij sidomos për jetën e saj private.

Këngëtarja bëri bujë të madhe, pasi ishte kapur me armë në Shqipëri dhe është akuzuar për armëmbajtje pa leje.

Më pas, ajo u përfol për lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla që është një lidhje serioze dhe çifti bëri hapin e madh.

Që atëherë, ata janë të pandashëm dhe i shohim me dedikime dhe fotosesione të përbashkëta.

Ndërsa duke publikuar një fotografi nga je set i ri fotografik, Fjolla ka zgjedhur të flasë për sfidat që i kaloi njerëzimi gjatë vitit 2020 duke dhënë edhe një urim për vitin pasues.

“2020 ishte sfidues, prandaj ju uroj të gjithëve një vit plot suksese, 2021”, ka shkruar këngëtarja.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *