Megi Pojani, është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku, kryesisht atyre të rinj.

Bukuroshja, është drejtuese e rubrikës “Maskat” në “E Diell”, rubrikë kjo që pëlqehet së tepërmi për shkak të të qeshurave dhe risive. Por, këtë puntatë, Megi kishte zgjedhur të vinte me një veshje paksa ekstravagante, ku i zbulohej zona e dekoltesë.

Gazetari Ervin Kurti, i cili njihet si një nga personat që “vendos në siklet” VIP-at, iu afrua pranë Megit dhe tentoi të shfrynte mbi trupin e saj, kuptohet e gjitha kjo në formën e një shakaje.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *