Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “h ot” me ndjekësit e saj.
Ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim në formë dhe gjithmonë të kuruar, në videon e mëposhtme shihet e de hur.
Pamjet janë publikuar në faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe siç duket ish-velina e ka tepruar me alk oolin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *