Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, e ftuar në emision PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jeta e saj private. E pyetur nga moderatorët e emisionit PopCulture për projektet e saj të ardhshme, Xhensila theksoi se dëshiron të eksperimentojë edhe botën e kinematografisë, dhe pse jo të luajë edhe filmin e parë porno në Shqipëri, nëse pagesa do të ishte e mirë.

Xhensila në intervistat e saj të mëparshme ka deklaruar se i kanë ofruar 250 mijë euro për të kaluar një natë me të, ndërkohë që në PopCulture zbuloi se personi që ia ka ofruar është një shqiptar nga Kosova.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *